Joomla! новости Шаблоны Joomla 2.5
  • 12.jpg
  • 22.jpg
  • bannersnew.jpg

ГОЛОВНА


 

Журнал «Холодильна техніка та технологія» містить науково-технічну інформацію з питань холодильної техніки та енергетики, а саме: висвітлення питань у галузі холодильної та кріогенної техніки, холодильних та супутніх технологій, методів охорони навколишнього середовища за рахунок використання теплоенергетичних процесів і установок штучного холоду, інженерних методів удосконалення та автоматизації традиційних систем і новітніх систем поновлюваних видів енергії.

 

Журнал включено до Переліку наукових видань, в яких можуть публікуватися основні результати дисертаційних робіт (Наказ МОН України від 4 липня 2014 р. № 793, додаток № 8).* Журнал «Холодильна техніка та технологія» публікується в Інституті холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. В.С. Мартиновського Одеської національної академії харчових технологій.

 

Тематичні розділи: холодильна техніка, енергетика та енергозбереження, холодильні та супутні технології, автоматика, комп’ютерні та телекомунікаційні технології.

 

Періодичність виходу: 6 разів на рік (лютий, квітень, червень, серпень, жовтень, грудень)

 

Мови видання: українська, російська, англійська

 

Свідоцтво про державну реєстрацію: КВ № 20345-10145ПР

 

Головний редактор: Хмельнюк Михайло Георгійович, доктор технічних наук, професор

 

Видавець: Одеська національна академія харчових технологій Посилання

  

Підтримка: Координаційний центр видання наукової періодики ОНАХТ Посилання

 

З 2014 року наш журнал виходить на базі платформи Open Journal Systems (OJS) яка забезпечує процеси редакційного доопрацювання, публікації та після публікаційної підтримки. До 31 грудня 2014 року статті можна подавати як електронною поштою так і через платформу OJS, попередньо зареєструвавшись там як користувач. З 1 січня 2015 року матеріали в публікацію будуть прийматися виключно через платформу Open Journal Systems.

 

Наша поточна сторінка на платформі Open Journal Systems Посилання

Наша попередня сторінка на платформі Open Journal Systems Посилання

* - Журнал «Холодильна техніка та технологія» включено до переліку спеціалізованих фахових видань, в яких можуть публікуватися результати кандидатських і докторських дисертацій ("Перелік наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук від 10.05.2017 № 693. Дата включення з 14.04.2009-14.10.2014, поновлено 04.07.2014 зi змiнами вiд 12.05.2015").